CELOROČNÍ VÍŘIVKA SOFTUB

Celoroční venkovní vířivky kvalitní americké značky Softub charakterizuje jedinečný design a technologická řešení. Měkká pěna společně s patentovaným ohřevem dělají ze Softubu vlastní kategorii na trhu vířivých bazénů. Dopřejte si vlastní oázu odpočinku a relaxujte v soukromí vašeho domova.

Vířivka Softub má mnoho využití

Celoroční venkovní vířivka, místo relaxace a setkávání, bazén pro celou rodinu.

Stvořena tak, aby propojila nejčastější požadavky na vířivku. Venkovní vířivka Softub se stane vaším privátním wellness i místem dovádění vašich dětí. Vířivý bazén bude vyhledávaným místem odpočinku i setkání s přáteli.

Relaxujte

Relaxujte

Horká vířivá lázeň Softub přináší po náročném dni uvolnění pro tělo a balzám pro duši. Zastavte se na chvilku a dopřejte si povzbuzující masáž, nechte starosti odplynout a načerpejte novou energii.

Celoroční vířivka

Celoroční vířivka

Vířivka Softub je navržena k celoročnímu užívání venku a mráz ani sníh ji nevadí. Naopak! Teprve v sychravém počasí horkou lázeň naplno doceníte. Rekuperace a kvalitní izolace se postarají o velmi nízkou spotřebu energie.

Vířivka pro zdraví

Vířivka pro zdraví

Nebyl by život pohodovější, pokud byste se několikrát týdně po práci ponořili do horké vířivky, relaxovali a zapomněli na všechny starosti? Vířivka pomáhá nejen tělesnému, ale také duševnímu zdraví tím, že pomáhá odbourat stres.

S přáteli

S přáteli

Vířivka není jen místo, kde můžete relaxovat. Vířivka je také místo, kde zažijete výjimečný čas se svými blízkými. Ať už půjdete s přáteli, partnerem nebo dětmi, nezaměnitelná atmosféra se společně s absencí TV, mobilů apod. postará o kouzelný čas.

Děti

Děti

Děti vodu milují! Vířivka Softub je ideálním kompromisem mezi velkým a na provoz nákladným bazénem nebo skeletovou vířivkou, která pro ně není bezpečná. Měkká konstrukce a vždy teplá čistá voda přímo vybízí k dětským hrátkám!

Mobilní vířivka

Mobilní vířivka

Nízká hmotnost a kulatý tvar umožňují velmi snadnou manipulaci. Vířivku tak lze jednoduše přenášet např. i mezi letním a zimním stanovištěm nebo instalovat i do špatně přístupných míst, vč. sklepů a teras bytových domů.

věděli jste, že?

Softub si užívají tisíce zákazníků. Podívejte se na reference a fotky z našich realizací.

MOBILNÍ VÍŘIVKU SOFTUB UMÍSTÍTE SNADNO KAMKOLIV

Vířivku Softub můžete umístit na jakýkoliv rovný podklad - terasa, dlažba nebo i trávník. Nejsou třeba žádné speciální stavební úpravy. K zapojení stačí zásuvka 230V/10A a zahradní hadice k napuštění/vypuštění. Není potřeba připojení ke zdroji vody či odpadu.

Balkon / Terasa

Vhodný do nadzemních podlaží díky nízké hmotnosti, tichému provozu a snadné instalaci.

Na zahradě

Žádné stavební úpravy pro umístění, instalace je možná na rovný trávník.

Lehce přenositelný

Díku kulatému tvaru a hmotnosti bazénu cca 30 kg je Softub snadno přenositelný.

V interieru

Nic nebrání umístit vířivku Softub do interiéru. Hmotnost a tvar usnadní instalaci.

Terasa

Venkovní terasa obvykle vířivku Softub s velkou rezervou unese.

 1. Balkon / Terasa

  Vhodný do nadzemních podlaží díky nízké hmotnosti, tichému provozu a snadné instalaci.

 2. Na zahradě

  Žádné stavební úpravy pro umístění, instalace je možná na rovný trávník.

 3. Lehce přenositelný

  Díku kulatému tvaru a hmotnosti bazénu cca 30 kg je Softub snadno přenositelný.

 4. V interieru

  Nic nebrání umístit vířivku Softub do interiéru. Hmotnost a tvar usnadní instalaci.

 5. Terasa

  Venkovní terasa obvykle vířivku Softub s velkou rezervou unese.

97%

Vířivka na terasu bytových domů

Vířivka Softub je díky nízké hmotnosti, snadné instalaci a nejtiššímu provozu vhodná pro použití na terasách v nadzemních patrech.

95%

Vířivka do bytu (do interiérů)

Všechny modely Softub projdou standardními dveřmi. V  případě menších dveří si většinou umíme poradit.

99%

Vířivka na zahradu

Softub lze umístit téměř na jakýkoliv rovný podklad, vč. trávníku, a proto ho lze snadno instalovat kdekoliv na zahradě.

30kg

Vířivku lze přemístit

Vířivka Softub má průměrnou hmotnost pouze 30 kg. Lze ji tak snadno kamkoli přemístit, např. na letní / zimní místo

Postup instalace

Věděli jste, že?

Vířivku Softub si můžete nezávazně půjčit na zkoušku domů. Vyzkoušejte si Softub a přesvědčte se na vlastní kůži!

1

Hydromat je čerpadlo a topení v jednom. Chytré uspořádání Hydromatu umožňuje, aby se voda ohřála pouze využitím ztrátového tepla generovaného čerpadlem. Teplota vody je řízena termostatem, takže zůstává celý den konstantní a motor běží jen pár hodin denně.

Výborná energetická účinnost umožňuje, že celý systém má příkon pouze 800W/h a společně s izolací vířivky zajišťuje velmi nízkou spotřebu el. energie.

Díky inovativní technologii Whisper jsou vířivky Softub také neuvěřitelně tiché.

2 OVLÁDACÍ PANEL

Ovládací panel vířivky Softub je jednoduchý a vodotěsný. Na panelu snadno nastavíte požadovanou teplotu v rozsahu 18° až 41°C, sílu proudění vzduchu a vody v masážních tryskách nebo jednu z barevných variant LED osvětlení. Ovládací panel vířivky dále umožňuje nastavit průběžný, noční 12h nebo 24h režim ohřevu, kdy se tichá vířivka ohřívá kdykoliv při poklesu teploty, pouze ve dne nebo pouze v určený čas.

3 OZONÁTOR

Patentovaný bezúdržbový ozonátor rozvádí dvakrát denně automaticky ozon do celého systému a tím pomáhá zajistit hygienicky čistou vodu i vedení trysek. Oxidační účinek ozonu snižuje výrazně potřebu údržby vody. Výměnu vody doporučujeme pouze 3x až 4x za rok.

SMARTCHIP

Pokud Smartchip zaznamená problém s napětím (podpětí i přepětí), všechny elektronické komponenty vířivého bazénu se automaticky vypnou, aby se předešlo jejich poškození. Systém se opět spustí jakmile dojde k odstranění problémů.

4 MASÁŽNÍ TRYSKY

Výkonné masážní trysky HydroJets lze aktivovat a regulovat přímo ze Softubu. Trysky jsou umístěny jednotlivě nebo v páru a jsou v různých výškách. Toto řešení Vám v kombinaci s volností pohybu a nastavením intenzity i směru tlakové masáže zaručuje, že trysky budou přesně zaměřeny na konkrétní oblasti těla. Správné umístění trysek, které je u každého člověka individuální zajistí jedinečný masážní účinek.

Skeletové vířivky mají pevně dané pozice i umístění trysek a nezohledňují výšku, postavu ani individuální potřeby jednotlivého člověka.

5 POLYBOND PĚNA

PolyBond pěna, ze které je vířivka Softub vyrobena, se vyznačuje vynikající tepelnou izolací a nízkou hmotností, což usnadňuje transport a manipulaci. Tento materiál poskytuje nejen vynikající konstrukční stabilitu, ale zároveň i měkkost. Ta zajišťuje pohodlí v různých polohách vsedě i vleže v celé vířivce. Unikátní vlastnosti PolyBond pěny propůjčují Softubu jeho charakteristické vlastnosti a dělají z něj vlastní kategorii vířivek na trhu.

Zajímavostí je, že PolyBond byl původně vyvinut pro zařízení kabin v kosmické lodi.

6 VNĚJŠÍ PLÁŠŤ

Vnější plášť vířivky Softub je vyroben z materiálu LeatherTex nebo SynTex. LeatherTex designem věrně imituje kůži, SynTex pak moderní materiály připomínající broušený kov nebo karbon. Vynikající vlastnosti obou materiálů zaručují odolnost proti klimatickým vlivům i mechanickému namáhání. Snadno odolávají UV záření, horkým letním teplotám i dlouhým obdobím mrazu. Vysokou životnost prověřilo více než 35 let užívání při vybavování jachet, pro které byl původně vyvinut.

LeatherTex i SynTex nabízí širokou škálu barevného provedení pro individuální design vašeho Softubu.

7 TERMOKRYT

Speciálně navržené termo víko zabraňuje úniku tepla z vířivky a odpařování vody. Chrání také vodní hladinu před prachem a znečištěním. Víko lze připevnit čtyřmi pevnými popruhy s bezpečnostními přezkami. Popruhy chrání vířivku proti neoprávněnému použití nebo termokryt proti nárazovému větru. Bezpečnostní přezky lze uzamknout nastavitelným kódem.

8 LED OSVĚTLENÍ

Všechny modely Softub jsou standardně vybavené integrovaným barevným LED osvětlením. Nastavením vaší oblíbené barvy nebo prolínáním více barev navodíte příjemnou atmosféru ve vaší vířivé lázni.

9 FILTRACE

Kvalitní kartušový filtr uvnitř vířivky zbavuje vodu nečistot. Filtr má díky obrovské ploše více než dostatečnou kapacitu a oproti pískové filtraci filtruje jemnější nečistoty čímž pomáhá udržet vodu křišťálově čistou. S filtrem se snadno manipuluje a snadno se čistí.

Nízké provozní náklady od 290 Kč

Izolace a ohřev vody

Softub je leaderem na trhu vířivek ve využívání technologií rekuperace tepla. Díky integrovanému systému čerpadla a ohřevu do jediné samostatné jednotky Hydromate se zbytkové teplo z motoru čerpadla využívá k ohřevu vody a snižuje tak spotřebu el. energie na minimum.

Nedílnou součást energetické efektivity Softubu tvoří izolace PolyBond pěnou, ze které je vířivka vyrobena. Tato pěna společně s termovíkem dokonale udržuje teplo ve vířivce a tím snižuje nutnost ohřevu na minimum. Izolace je tak účinná, že k ohřevu stačí pouze ztrátové teplo čerpadla, viz výše. Výhodou tohoto řešení je, že Softub udržuje nastavenou provozní teplotu průběžně 24/365 a není tak třeba vířivku dopředu zapínat a zdlouhavě čekat na ohřátí, jak tomu bývá u běžných vířivek.

Izolace a ohřev vody

Energetická náročnost a celoroční provoz

Díky PolyBond izolaci a ohřevu vody pouze rekuperací energie (viz výše) je Softub vhodný k celoročnímu provozu v exteriéru. Průměrné náklady na el. energii jsou pouze cca 400 Kč měsíčně. Náklady jsou počítány u modelu Legend 220 při teplotě vody 38°C 24/365, umístění venku pod širým nebem, koupání každý den 20 min a ceně el. energie 5 Kč/ kWh. To dělá z vířivky Softub nejúspornější vířivku na trhu! Užijte si horkou koupel celoročně, v zimě je horká voda nejlepší!
Energetická náročnost a celoroční provoz

Zašleme Vám
Katalog

Jednoduše vyplňte poštovní adresu a tištěný katalog vám zašleme zdarma domů.

Užijte si pohodlí

Pohodlné sezení v jakékoliv poloze v měkké vířivce

Pokud se jedná o komfort a pohodlí, je vířivka Softub nepřekonatelná. Měkká a pohodlná PolyBond pěna, ze které je vířivka Softub vyrobena vám pomůže nalézt komfortní pozici vůči masážním tryskám. Ty jsou umístěné v různých pozicích tak, aby vám namasírovaly přesně to, co si budete přát bez ohledu na vaši výšku nebo postavu. Měkkou a bezpečnou vnitřní část ocení také děti, pro které bude Softub místem letních radovánek.
Pohodlné sezení v jakékoliv poloze v měkké vířivce

Materiál vnějšího pláště

Vnější plášť vířivky Softub je vyroben z materiálu LeatherTex nebo SynTex. LeatherTex designem věrně imituje kůži, SynTex je moderní a svým designem připomíná karbon nebo broušený kov. Vynikající vlastnosti obou materiálů zaručují odolnost proti klimatickým vlivům i mechanickému namáhání. LeatherTex i Syntex snadno odolávají UV záření, horkým letním teplotám i obdobím mrazu. Dlouhou životnost prověřilo více než 35 let užívání nejen u Softubu, ale také při vybavování jachet, pro které byl materiál původně vyvinut.
Materiál vnějšího pláště

Masážní trysky HydroJets

Masážní trysky jsou umístěny jednotlivě nebo v páru a jsou v různých výškách. Toto řešení vám v kombinaci s volností pohybu a nastavením intenzity i směru tlakové masáže zaručuje, že trysky budou přesně zaměřeny na konkrétní oblasti těla. Správné umístění trysek, které je u každého člověka individuální, zajistí jedinečný masážní účinek. Skeletové vířivky mají pevně dané pozice i umístění trysek a nezohledňují výšku, postavu ani individuální potřeby jednotlivého člověka.
Masážní trysky HydroJets

Nejtišší provoz, osvětlení

Oddejte se ničím nerušenému odpočinku. Inovativní technologie Whisper činí vířivky Softub těmi nejtiššími na světě. Měkká PolyBond pěna navíc nepřenáší vibrace. Tichý chod vířivky oceníte nejen vy při nočním koupání, ale také vaši sousedé. Všechny vířivky Softub jsou standardně vybaveny barevným LED osvětlením. Nastavením vaší oblíbené barvy nebo prolínáním více barev navodíte příjemnou atmosféru ve vaší vířivé vaně.
Nejtišší provoz, osvětlení
Díky nízké hmotnosti (střední model pouze 30 kg) a kompaktnímu tvaru můžete vířivku Softub kdykoli snadno přestěhovat na jiné místo. Jednoduše ji odkutálíte na zvolené místo, napustíte vodou a zapojíte do el. zástrčky. 230V. Snadná manipulace také umožní jednoduchou instalaci na terasách bytových domů a špatně přístupných místech. Doprava a instalace je v ČR vždy zdarma.

Tip: Využijte přenositelnosti vířivky Softub a během chladné části roku umístěte vířivku na terasu poblíž dveří – třeba na místo zahradního nábytku, který se často se na zimu schovává. Budete-li to mít do vířivky v zimě jen pár kroků, budete se do horké vířivky těšit i ve velmi chladném počasí

Proč je zima nejlepší čas na vířivku

Mnoho lidí má zažito, že hlavní sezóna pro vířivku je léto. My si ale myslíme, že jsou to hlavně chladné podzimní a zimní dny, kdy skutečně naplno doceníte výhody horké lázně. Dny jsou kratší a už není možné tak často čerpat energii ze sluníčka. Představte si ale na ten pocit, když večer otevřete víko vířivky a zapnete osvětlení a přes stoupající páru se ponoříte do horké vody. Masážní trysky a atmosféra vám pomohou načerpat novou energii. Vířivé bazény Softub jsou navržené k celoročnímu užívání venku a není třeba mít obavy z deště, mrazu, ani sněhu. V chladných dnech navíc vynikne jedna z důležitých předností Softubu - velmi úsporný provoz. Na grafu vidíte srovnání mezi obvyklým využitím celoroční vířivky Softub a sezónním bazénem nebo saunou.
Proč je zima nejlepší čas na vířivku

Obložení vířivky

Design vaší vířivky Softub můžete doplnit o cedrové, teakové nebo ratanové obložení. Obložení může tvořit pouze vstupní schod a dvě skříňky, tzv. Stepper, který usnadní vstup a výstup z vířivého bazénu. Nebo kompletní kruhové obložení, které poskytne praktické odkládací prostory a možnost posadit se kolem vířivky. Obě provedení jsou dostupné v obou materiálech. West Red Cedar je známý pro svoji houževnatost, stálost a životnost. WRC obložení můžete použít bez povrchové úpravy nebo si vybrat z několika odstínů povrchové úpravy. Ratanové obložení dodává vířivému bazénu moderní a luxusní vzhled. Umělý ratan má minimální nároky na údržbu a nabízí mnoho odkládacích ploch vč. dvou skříněk. Teakové obložení je novinkou a kombinuje výhody obou obložení. Kompletní nabídku obložení naleznete výše.
Obložení vířivky

Výrobce v USA a prodejce v ČR

Výroba v USA již více než 35 let

Výroba v USA již více než 35 let

Společnost Softub Inc. založil Tom Thornbury v roce 1986 v Los Angeles, v Kalifornii (USA). Softub zaznamenal rychle velké úspěchy a růst vyvrcholil v devadesátých letech, kdy se Softub 3 roky za sebou umístil mezi 500 nejrychleji rostoucích firem v USA (1992 56.místo) a zařadil se tak po bok společností jako je Microsoft, Timberland a další. Vířivka Softub a její vyspělé technologie jsou chráněny celosvětovými patenty. Dnes patří Softub Inc.mezi největší výrobce vířivých van a pro pokrytí celosvětového trhu rozšířil výrobu do velkokapacitních hal na východním pobřeží USA a v Kanadě.

V ČR již více než 25 let

V ČR již více než 25 let

Jsme hrdí, že značku Softub reprezentujeme již od roku 1996 a jsme tak jedno ze dvou nejstarších výhradních zastoupení Softubu v Evropě. Od roku 1996 funguje v Praze-Dubči také servisní středisko poskytující záruční a pozáruční servis.  

V roce 2019 jsme pro Vás otevřeli nový prostorný showroom, kde si můžete všechny modely prohlédnout nebo také vyzkoušet.

Navštivte náš showroom

Modely vířivek Softub

Softub se nabízí ve třech velikostech. Nejmenší model Sportster pro 1 - 2 osoby vyniká nízkou hmotností napuštěné vířivky a skromnými rozměry. Model Legend je určen pro 2 - 4 osoby a je kompromisem pro menší rodinu nebo pár. Model Resort má větší průměr, výšku a uvnitř navíc schod. Je vhodný pro větší počet osob stejně jako prémiový model Portico, který má navíc lepší vybavení.

Model vířivky Sportster
Sportster
1 - 2 osoby
Model vířivky Legend
Legend
3 - 4 osoby
Model vířivky Resort
Resort
5 - 6 osob
Model vířivky Portico
Portico
5 - 6 osob
Vnější průměr 150 cm 180 cm 200 cm 200 cm
Výška 61 cm 61 cm 69 cm 69 cm
Hmotnost bazénu 20 kg 30 kg 45 kg 45 kg
Hmotnost po naplnění 580 Kg 890 kg 1210 kg 1180 kg
Objem vody 530 l 830 l 1130 l 1100 l
Počet trysek 4 5 7 7 + 1 Poseidon Jet
Maximální příkon 800W 800W 800W 800W
Cena 168 145 Kč 198 745 Kč 224 145 Kč 249 745 Kč
Více informací Více informací Více informací Více informací

Jeden Softub a desítky kombinací velikostí, barvy a obložení

Online konfigurátor Vám umožní najít tu správnou kombinaci modelu Softub, typu obložení a jejich barevného provedení. Který Softub je pro Vás ten pravý?

Konfigurátor

Nejčastější otázky

Podívejte se na nejčastější otázky o vířivkách Softub.

Krásné, praktické obložení a příslušenství

Můžete si vybrat obložení

Příslušenství

img-catalog.png

Zašleme vám tištěný katalog Softub

Dáváte přednosti tištěné verzi? Zašleme Vám zdarma katalog vířivých bazénů Softub na Vaši adresu.