Fotogalerie

vířivek Softub

Softub používají tisíce klientů po celé ČR. Podívejte se na nejzajímavější galerie vířivek Softub přímo od klientů nebo rozdělených do kategorií dle modelů, ročních období vířivka v zimě / v létě, dle umístění na zahradě / terase / balkoně / zapuštěná nebo třeba galerii Instalace vířivky.

Kategorie inspirací
Vířivý bazén při podzimním západu slunce
Elegantní vířivka Softub
Vířivka Softub pod pergolou
Vířivka Softub při západu slunce
Relax ve vířivém bazénu Softub
Vířivka Softub na střešní terase
celoroční vířivka na terase
celoroční vířivka Softub západ slunce
vířivka Softub na podzim
Venkovní vířivka Softub Portico 300+ dělá radost hostům u jednoho z apartmánů na Lipně. Doplnila tak model vířivky Softub Resort 300+, který je u vedlejšího apartmánu instalován již několik let. V případě zájmu o ubytování v jednom z moderních a útulných apartmánů doplněných vířivkou Softub rádi předáme kontakt.
Pro našeho klienta jsme realizovali celé wellness na klíč. Venkovní saunu s prostornou odpočívárnou na míru jsme doplnili pergolu pro vířivku Softub Portico 300+. Pergola má stejný design jako sauna s odpočívárnou a tvoří tak kompletní wellness. Po dokončení okolí a doplnění ochlazovací kádě album doplníme.
Nejprodávanější model vířivého bazénu Softub, model Portico v barevném provedení Graphite. Vířivka Je doplněna o cedrové obložení s povrchovou úpravou transparent. Barevná kombinace se výborně hodí do šedivou dlažbu a kontrastuje s zelení okolo. Model Portico vyniká důmyslným umístěním masážních trysek a kapacitou až pro 6 osob. Radost ale udělá také dětem, kterým ve vířivce nebo překážet pevné sedáky jako u skeletové vířivky.
Venkovní vířivka Softub Portico 300+ v barvě Taupe doplněná o cedrový Stepper. Vířivka je umístěna na terase u řadového rodinného domu.
Pro celou rodinu
Kdykoliv
Relaxace
S přáteli
Pro děti
Kdekoliv
Udělejte si na své zahradě oázu klidu, kam se bude rádi vracet relaxovat. Zahradní vířivka Softub Legend 220 v barevném provedení Almond doplněná o ratanové obložení vířivky.
Mobilní vířivka na terase bytového domu. Vířivky Softub se velmi často instalují na terasy bytových domů pro svou nízkou hmotnost, nejtišší provoz a snadnou manipulaci. Kontaktujte nás, rádi vám s nosností vaší terasy a možnostmi instalace poradíme.
Venkovní vířivka Softub Portico s výhledem do krásné zahrady přímo vybízí k relaxaci a odpočinku. Model vířivého bazénu Portico vyniká velmi nízkými náklady při celoročním provozu vířivky venku.
Dost bylo šedé barvy Graphite! Na foto zahradní vířivka Softub Portico 300+ v barevném provedení Taupe, doplněna o dřevěné obložení vířivky. Věděli jste, že vířivé bazény Softub nepotřebují speciální stavební přípravu a lze je instalovat přímo na trávník?
Venkovní vířivka Softub Legend 220 v barevném provedení Graphite doplněna o ratanový Stepper. Věděli jste, že vířivka Softub má ve spodní části speciální gumovou desku a lze ji instalovat na téměř jakýkoliv rovný povrch?
Mobilní vířivka Softub je oblíbenou volbou na terasy bytových domů. Vzhledem ke snadné manipulaci ji tam lze snadno dostat, vířivý bazén váží dle modelu do 45 kg, takže nezatěžuje strop a PolyBond pěna ze které je tělo vířivky vyrobeno, nepřenáší zvuk do skeletu stavby. Věděli jste, že Softub je nejtišší vířivka na trhu a instalace a doprava jsou vždy zdarma?
Jaké by to bylo, dát si vířivku na terasu a mít své soukromé wellness vzdálené jen 2 kroky od obýváku nebo ložnice? Na foto model Portico 300+ na terase u jednoho z našich klientů. Vířivka je doplněna o cedrový Stepper.
Vířivka na terasu je skvělý nápad! Vířivka prodlouží využití terasy na celý rok a vy můžete pohodlně relaxovat v jakémkoli ročním období. Vířivý bazén Softub Legend 220 v barevném provedení Camel.
Vířivý bazén nemusí být jen šedý nebo hnědý. Model Portico 300+ výjimečně v provedení Caribbean Sand. Udělejte si ze své terasy privátní wellness a umístěte vířivku na terasu.
Kolik místa je potřeba pro umístění venkovní vířivky? Na foto je model Softub Portico 300+ o průměru 200 cm a kapacitě 5 - 6 osob doplněný o ratanový Stepper. To vše v barevném provedení Graphite.
Venkovní vířivka Portico 300+ pro 5-6 osob. Vířivý bazén je doplněn o cedrové obložení v provedení transparent. Také milujete večerní relax a romantiku kdy si odpočine nejen tělo, ale i duše?
Celoroční vířivka Softub Portico 300+ v barevném provedení Graphite. Softub je díky použitým materiálům vnějšího pláště, izolaci a technologii ohřevu pouze rekuperací energie více než vhodná pro celoroční provoz venku pod širým nebem, kde je i nejlepší koupání ve vířivce.
Vířivý bazén Softub Portico 300+ doplněný o cedrový Stepper. Model Portico je vířivka pro 5-6 osob a je určen pro celoroční venkovní provoz.
Venkovní vířivka Softub Portico 300+ ve výjimečné barvě Metallic Blue doplněná o cedrové obložení. Výhled z terasy skvěle dokresluje zážitek z koupání ve vířivce Softub.
Vířivka na terasu - model Legend 220 v barevném provedení Camel. Barevné provedení Camel se nejen hodí téměř kamkoliv, ale je také velmi nenáročné na údržbu, protože většina nečistot na této barvě není vidět. Model Legend 220 je vířivkou pro 3 - 4 osoby.
Pro umístění vířivky na terasu stačí pouze cca 2 x 2m v rohu jako zde u modelu Legend 220 pro 3-4 osoby o průměru 180 cm. Vířivý bazén má barvu Graphite.
Venkovní vířivka Softub Portico 300+ v oblíbeném barevném provedení Graphite na venkovní terase pod pergolou. Krásný výhled do krajiny jen podtrhuje zážitek z relaxace ve vířivce.
Dřevěné obložení kolem vířivky nemusí být pouze v přírodním provedení Cedar, ale lze jej natřít na jakoukoli barvu a přizpůsobit tak design vířivky dle vlastních preferencí. V tomto případě je cedrové obložení doplněno o povrchovou úpravu Charcoal, která dává kompletu vířivky a obložení zcela nový design.
Vířivka Softub je vhodná na zahradu. Není třeba žádná speciální stavební příprava a můžete ji na zahradě provozovat celoročně nebo vířivku na zimu snadno přestěhovat např. do zimní zahrady. Na foto je náš nejvyšší model vířivka Softub Portico 300+ v provedení Graphite, doplněná o ratanové obložení.
Zahradní vířivka Softub Legend 220 už našla svoje místo na nově budované zahradě u RD, kde bude vyhledávaným místem odpočinku pro celou rodinu. Na foto provedení vířivky Camel doplněné o dřevěný Stepper.
Venkovní vířivka Softub Legend 220. Zabere pouze asi 4m2, ale přinese vám nekonečný relax a zábavu v jakémkoliv ročním období. Model vířivky Legend je pro 3 - 4 osoby.
Celkem 222 Inspirací

Představení vířivky ve vaší lokalitě

Informace