Novinky

Proč je nyní skvělý čas na vířivku?

Je hlavní sezona na vířivku léto nebo zima? Mnoho lidí má zažito, že léto, ale my si myslíme, že jsou to hlavně chladné podzimní a zimní dny, kdy skutečně naplno doceníte výhody horké vířivky. Dny jsou kratší a už není možné tak často čerpat energii ze sluníčka. Představte si ale na ten pocit, když večer otevřete víko vířivky a zapnete osvětlení a přes stoupající páru se ponoříte do horké vířivky. Masážní trysky a atmosféra Vám pomohou načerpat nvou energii.

Vířivé bazény Softub jsou navržené k celoročnímu užívání venku a není třeba mít obavy z deště, mrazu nebo sněhu. V chladných dnech navíc vynikne jedna z důležitých předností Softubu - velmi úsporný provoz díky nízké spotřebě el. energie - průměrně 300 Kč měsíčně při 38°C 365 dní v roce.

Tip: Využijte snadné přenositelnosti vířivky Softub a během chadné části roku umístěte vířivku na terasu poblíž dveří – třeba na místo zahradího nábytku, který se často se na zimu schovává. Budete-li to mít do vířivky v zimě jen pár kroků, budete se do horké vířivky těšit i ve velmi chladném počasí :O)

Domluvte si schůzku u nás na showroomu. Třeba Vás zahřeje i zimní nabídka.