Proč Softub

Tom Thornbury založil společnost Softub Inc. před 25 lety v Kalifornii, v Los Angeles. V současné době probíhá výroba vířivek Softub ve dvou továrnách - jedné Kalifornii a druhé na východním pobřeží USA v Bostonu. Celosvětová síť distributorů zajišťuje prodej, marketing a kvalitní technickou podporu ve většině zemí světa.

V každém státě Evropy najdete výhradního dovozce, který dodává produkty Softub kvalifikovaným a specializovaným prodejcùm ve Vašem okolí. Ve Švýcarsku, v srdci Evropy, se nachází mezinárodní marketingové centrum pro Evropu a území mimo USA & Kanadu. Zákazníci, kteří se zaměřují na kvalitní výrobky, umístili rychle vířivky Softub na přední pozice ve svém oboru.

Již dnes Softub splňuje přísné energetické normy budoucnosti. Aspekty ekologické a energetické účinnosti dalece předstihují ostatní výrobce hottubů a vířivek. Ekonomické aspekty jsou jasné a přesvědčivé: prodejní cena v porovnání s náklady na provoz a údržbu.

8 důvodů pro

Softub znamená: osobitost, šetrnost k životnímu prostředí, maximální flexibilitu, způsob relaxace a uvolnění od stresu v každodenním shonu.

Instalace

Snadná přeprava, jednoduchá instalace - jednoduše si vytvořte svojí oázu pohody.

Reference

Just ask one of the 5000 proud, happy Softub owners in Switzerland or one of the more than 100,000 Softub fans around the world!

Galerie a videa

Klikněte pro zobrazení fotek Softubu.

Softub Videa

Klikněte pro zobrazení videí Softub.