8

8 důvodů pro

Softub znamená: osobitost, šetrnost k životnímu prostředí, maximální flexibilitu, způsob relaxace a uvolnění od stresu v každodenním shonu.

1. Mobilita

Vířivka Softub je přenosná, jednoduše ovladatelná a rychle a snadno se instaluje: Pro Softub, nejmobilnější vířivku na světě, neexistují žádné hranice ani překážky, které by Vás omezovaly při výběru místa, uvedení do provozu a nekonečné zábavy.

2. Křišťálově čistá voda

Automatická čistící funkce Ozonátoru zajišťuje intenzívní a hygienické čištění vody. Voda bude vždy křišťálově čistá a zůstane vysoce kvalitní!

3. Tichý provoz

Užívejte si a relaxujte v naší venkovní vířivce! Díky Whisper Technology patří motory Softub k nejtišším na světě.

4. Flexibilita

Kulatý tvar Softubu zajišťuje jeho vysokou flexibilitu a možnost snadného přemístění. Pokud se Vám zachce Softub přestěhovat na jiné místo, jednoduše ho odkutálíte na zvolené místo, napustíte vodou a zapojíte do el. zástrčky. Ve vířivce je dostatek místa pro Vaše nohy i tělo a navíc bezbariérové měkké a pohodlné sezení.

5. Energetická úspora

Softub venkovní vířivky jsou jedničkou na trhu technologií využívajících rekuperace tepla. Díky integrovanému systému čerpadla, motoru a ohřevu do jediné samostatné jednotky Hydromate se zbytkové teplo z motoru čerpadla využívá k ohřevu vody a snižuje tak spotřebu el. energie na minimum.

6. Komfort

Vířivka Softub je unikátní a praktická! Je měkká, pevná a stabilní díky materiálu High Tech Polybond používaného k výrobě. V jakékoliv pozici se budete cítit pohodlně, jako když se usadíte na Vaší pokojové pohovce.

7. Odolnost proti povětrnostním vlivům

Neberte ohled na počasí: slunce, déšť, sníh nebo mráz; vnější vysoce kvalitní povrch z materiálu LeatherTex zajišťuje vířivce SOFTUB dlouhou životnost a zároveň nabízí širokou nabídku barevného provedení a vysokou odolnost.

8. Moderní design&Styl

Svým koženým vzhledem, moderním barevným provedením a praktickými stylovými doplňky Vás mobilní vířivka Softub přesvědčí, že jste vsadili na produkt té nejvyšší kvality a elegantního designu.