Často kladené dotazy

JAKÉ JSOU POUŽITÉ MATERIÁLY PRO VÝROBU SOFTUBU?

Pěna POLYBOND tvoří korpus vířivky. Pro svou jedinečnost při výrobě je pěna velmi lehká, zároveň pevná, odolná a má skvělé tepelně- izolační vlastnosti. Použité technologie jsou patentovány v USA.

JAK SE VODA V BAZÉNU OHŘEJE?

Díky úsporné technologii využívání ztrátového tepla motoru se voda v bazénu ohřeje až na 42°C. Termostat pak Vámi zvolenou teplotu stále udržuje. Náklady na el. Energii se pak pohybují kolem 350,-Kč/měsíc.

JAKÉ JSOU NÁKLADY NA PROVOZ?

Měsíční provozní náklady na spotřebovanou el.energii se pohybují kolem 350,- Kč, v závislosti na velikosti bazénu a vnitřní/venkovní instalaci.

LZE SOFTUB CELOROČNĚ INSTALOVAT DO EXTERIÉRU?

Technologie patentované v USA zaručují všem použitým materiálům při výrobě SOFTUB maximální odolnost proti všem povětrnostním vlivům, v kteroukoliv roční dobu. Použití na terase, v zahradě a jinde v přírodě- zvláště pak v zimě, přináší neopakovatelné zážitky.

JAKÁ JE ZÁRUKA A ŽIVOTNOST U SOFTUB?

Záruční doba na kompletní vířivku a originální příslušenství je 2 roky. Z našich zkušeností a poznatků amerického trhu jsou v provozu vířivky i více než 15 let.

CO UDĚLAT PŘI POŠKOZENÍ SOFTUBU?

Díky tomu, že jsme výhradním distributorem SOFTUBU pro celou ČR4, jsme také jediným autorizovaným servisním střediskem. Všechny poškozené součásti lze vyměnit nebo opravit. Kontaktujte nás!

JAK NÁROČNÉ JE PŘEMÍSTIT SOFTUB?

Díky své nízké hmotnosti a kulatému tvaru si můžete po odpojení motoru kdykoliv a kamkoliv bazén překutálet.

JE LEPŠÍ DŘEVĚNÉ OBLOŽENÍ WRC NEBO OBLOŽENÍ Z UMĚLÉHO RATANU?

Volba záleží na Vašich preferencích. Kvalitní exotické dřevo WRC Western Red Ceder nabízí špičkovou kvalitu, přírodní vzhled a dlouhou životnost. Umělý ratan pak moderní luxusní design, praktické úložné prostory, vysokou životnost a jednoduchou údržbu.

MÁ VÍŘIVKA UVNITŘ NĚJAKÉ PEVNÉ SEZENÍ ČI „SEDÁKY“?

Nemá. Oproti pevným vířivkám Vám Softub nabízí volnost pohybu, neomezeý počet pozic v sedě i v leže. Měkká komfortní vnitřní část Vám umožní libovolnou pozici Vašeho těla k masážním tryskám.

CO JE POTŘEBA PŘIPRAVIT K INSTALACI SOFTUBU?

Velmi málo- rovnou plochu, hadici s vodou a zásuvku 230V. Vše ostatní už SOFTUB umí!

JAKÁ JSOU DOPORUČENÍ TÝKAJÍCÍ SE ÚDRŽBY A VÝMĚNY VODY?

Pro běžnou údržbu vody doporučujeme používat námi nabízenou chemii (výběr na e-shopu). Obecně se výměna vody doporučuje 3x - 4x ročně, výměna filtru pak 1x ročně.

KOLIK STOJÍ DOPRAVA / MONTÁŽ?

Ano je. V základní ceně vířivky Softub je zahrnuto: bazén, motor, filtr a víko vč. zamykatelných pásů. Základní cena vířivky již zahrnuje dopravu a montáž po ČR.

JE V CENĚ OBLOŽENÍ? LZE VÍŘIVKU KOUPIT BEZ TOHOTO OBLOŽENÍ?

Dřevěné / ratanové obložení v základní ceně vířivky není, je dodáváno jako příslušenství. Vířivku lze používat i bez jakéhokoliv obložení. Obložení slouží pouze jako praktické příslušenství nebo estetický doplněk.

JAKÁ JE ŽIVOTNOST VÍŘIVKY SOFTUB?

Vždy záleží na péči a způsobu užívání. Při správné péči může být životnost Softubu i desítky let. V ČR jsou zatím v provozu i 15 let staré vířivky.

JAKOU POSKYTUJETE ZÁRUKU?

Záruční doba na kompletní vířivku a originální příslušenství je 2 roky.

JAK PROBÍHÁ FILTRACE VODY? POUŽÍVÁ SE VŮBEC CHEMIE?

Filtraci vody zajišťuje filtr a ozonátor. Funkcí filtru je zachytávat hrubé nečistoty a ozonátor 2x denně vodu automaticky dezinfikuje.