Venkovní vířivky


Fotogalerie vířivek

Více
Více


Vířivky Softub

MOBILNÍ VÍŘIVKY

Vířivka Softub je přenosná, jednoduše ovladatelná a rychle a snadno se instaluje: Pro Softub, nejmobilnější vířivku na světě, neexistují žádné hranice ani překážky, které by Vás omezovaly při výběru místa, uvedení do provozu a nekonečné zábavy.

Moderní design&Styl

Svým koženým vzhledem, moderním barevným provedením a praktickými stylovými doplňky Vás mobilní vířivka Softub přesvědčí, že jste vsadili na produkt té nejvyšší kvality a elegantního designu.

Tichý provoz

Užívejte si a relaxujte v naší venkovní vířivce! Díky Whisper Technology patří motory Softub k nejtišším na světě.

Energetická úspora

Softub venkovní vířivky jsou jedničkou na trhu technologií využívajících rekuperace tepla. Díky integrovanému systému čerpadla, motoru a ohřevu do jediné samostatné jednotky Hydromate se zbytkové teplo z motoru čerpadla využívá k ohřevu vody a snižuje tak spotřebu el. energie na minimum.

Novinky

Softub slevy Jaro / Leto 2021

Softub slevy Jaro / Leto 2021

Od 3. do 21.března probíhají již tradiční předsezonní slevy na objednávky s termínem dodáním jaro / léto 2021. Slevy se vztahují na všechny modely a obložení. Vířivky i obložení lze dodat obratem nebo jaro / léto 2021 s rezervační zálohou 20% a doplatkem


Více

Reference

PaedDr. Kořínková

 PaedDr. Kořínková

Skvělé, právě jsem vylezla z naší domácí vířivky! Řekla jsem si, že to vám tedy musím napsat. Přibližně před měsícem mě napadlo - vířivka… ta by bylo to pravé! “Ven” nás hned tak nepustí, tak je třeba si udělat radost ...no a co takové lázně doma? Celý j


Více